Hakkımızda

Tarihçe

Firmamız makina imalatı için bir araya gelmiş 3 kişi tarafından kurulmuştur. Ünvanımız "OFO Makina" ismi bu 3 kişinin ortak karar verdiği kurumsal kimliğimizi ortaya çıkarmıştır. Firma kurucularımız; R.O. Çıkrıkcı, ŞAHAN.Fiiz, O. ATILGAN, 'dır. Firma çalışanlarımız bugüne kadarki tecrübelerini bir araya getirerek , kurumsal sürece başlamıştır. Kuruluş amacımız, makina imalatı sektöründe bilgisayar destekli üretim (cnc) olarak adlandırılan makinaların üretimini gerçekleştirmektir.

Makine Sanayi

Günümüz sanayi sektöründe bilgisayar kontrollü üretim ön plana çıkmıştır. Ülkemiz giderek gelişmekte ve insanların ihtiyaçları artmaktadır. Artan bu talebi karşılamak için seri üretim gerekmektedir. Elle yapılan üretimler gereken talebi yeteri kadar karşılayamamaktadır. Bilgisayar kontrollü üretim, seri olup, insan hatasını azalttığından sanayi sektörü bu yönde gelişmektedir.

Uzmanlık Alanımız

"OFO Makina Müh. İnş. Otomotiv San. ve Ticaret LTD. ŞTİ." olarak ürettiğimiz makina grupları; Söve Makinaları Söve kesme Makinası , söve kaplama makinası, söve harcı karıştırıcı mikserleri (400kg, 1000kg), Baskı desen makinası ,püskürtme makinası ; CNC Router Makinaları CNC Router, Ahşap CNC Router, Aliminyum CNC Router, CNC Plazma kesme makinası. Bunların dışında isteğe özel tasarımlar gerçekleştirebilmekteyiz. Uzman Ekibimiz sizlerin görüşleri doğrultusunda farklı makina talepleri için deneyimleri ile yardımcı olmaktadırlar.

Neden bizimle çalışmalısınız ?

"OFO Makina Müh. İnş. Otomotiv San. ve Ticaret LTD. ŞTİ."olarak sizlere hizmet verirken daima en iyi hizmeti sunma gayretini göstermekteyiz. Müşteri memnuniyeti bizim için hep ön plandadır. Ürettiğimiz makinalar hakkında taleplerinizi göz önünde tutarak isteklerinize tam karşılayacak ürünler sağlamaktayız. İmalat sırasında kaliteli üretimi ön planda tutmaktayız.